nowsze

zacheta.art.pl

Rozbudowany serwis oparty na autorskim systemie zarządzania treścią (cms). Dla instytucji o takiej skali konieczne są rozwiązania minimalizujące ryzyko powstawania błędów (też estetycznych) podczas obsługiwania strony - ze względu na dużą ilość osób zaangażowanych w dodawanie treści. Użycie oprogramowania przygotowanego specjalnie na tę okazję zwiększa łatwość obsługi, prędkość ładowania strony i bezpiecznie pozwala na oddanie w ręce pracowników operacji związanych z codziennym użytkowaniem serwisu. W omawianym przypadku istotne też było zachowanie dużej elastyczności struktury serwisu z powodu stale trwających prac nad udoskonaleniem sposobu prezentowania inormacji dotyczących działalności galerii.

teatrzl.com

strona w technologii flash dla niszowego teatruZL, w tym przypadku zalety flasha przeważyły jego potencjalne niedogodności. Inwazyjna obecność materiału wideo bezpośrednio określa charakter widowisk, co jest dosyć skutecznym sposobem informowania o tego rodzaju działalności.

Polski Pawilon na 54. Międzynarodowej Wystawie Sztuki w Wenecji — La Biennale di Venezia, 2011

http://labiennale.art.pl/_archiwum/2011/index.php

projekt konkursowy z czerwca 2011 (+uruchomienie), przeszedł do ostatniego etapu, wygrali ponoć lepsi, czyli > Parastudio z Krakowa.

Termin uruchomienia zwycięskiego projektu (nie widziałem, nie został ogłoszony) to 1.09.2011, na dziś (6 października) jest dalej stara strona - trochę szkoda, ale może dadzą jeszcze radę :)

kulczynski.net/zamek

all content is copyrighted unless otherwise stated | e-mail: pawel ° kulczynski.net | tropajn.com